پنجمین کالبد از کالبد های هفتگانه انسان بدن روحانی یا بدن سببی است. در این مقاله درباره کالبد روحانی یا ستاره ای انسان صحبت می کنیم:

بدن روحانی که غالباً بدن علی (سببی) هم به آن می گویند، بالاترین فرکانس انرژی را در میان بدن های انرژی دارد. هاله ی کسانی که سطح آگاهی روحانی آن ها چندان بالا نیست فقط حدود یک اینچ اطراف بدن فیزیکی شان را احاطه می کند. ولی هاله اشخاصی که کاملاً به بیداری رسیده اند کیلومترها درخشندگی دارد و تغییر شکلی از حالت تخم مرغی به شکل دایره کامل دارد. اگر تا به حال این شانس را داشته اید، که کنار مرشد روشن بینی باشید؛ متوجه شدید که وقتی بیشتر از یک کیلومتر دور می شوید اتمسفر ناگهان تغییر می کند. نور، برکت و عشقی که می تواند در حضور مرشد شما را سرشار کند، به محض اینکه از محدوده هاله او دور شوید از بین می رود.

بدن روحانی و هاله آن

بدن روحانی و هاله آن ملایم ترین رنگ ها را دارد، در عین حال عمق تابش آن به حدی است که به توصیف در نمی آید. این بدن بالاترین و درخشان ترین انرژی را که دائماً از سطح روحانی هستی می گیرد. از آنجایی که پی در پی این انرژی به فرکانس های پایین تر تبدیل می شود، از این رو در میان بدن های ذهنی، اختری و اتری هم جریان دارد. به امواج آن ها سرعت می بخشد و کمک می کند تا سطح متعالی در جایگاه خودشان پیدا کنند.

گفتنی است که وسعت انرژی که به طور آگاهانه دریافت و جذب می کنیم به میزان رشد و تحول چاکراها بستگی دارد.

از راه بدن روحانی است که وحدت درونی با تمام زندگی را تجربه می کنیم. ما را به هستی الهی آن همیشه حاضر اساس خلقت که همه چیز از او متجلی می شود، وصل می کند. با رسیدن به این سطح از خود آگاهی به تمام موجودات خلقت دست می یابیم.

بدن روحانی آن بخش الهی وجود ماست که ماندگار می ماند. در حالی که دیگر بدن های لطیف در طول زمان که شخص از مراحل آگاهی زندگی دنیایی به سطوح اختری و ذهنی فراتر می رود. و به تدریج از بین می روند.

فقط از راه بدن روحانی است که امکان شناخت سرچشمه و هدفمند بودن ما و هدف زندگی مان به وجود می آید. وقتی پذیرای امواج آن شویم، زندگی مان با کیفیتی کاملاً جدید غنی می شود. تمامی اعمال مان با «خویشتن متعالی» شکل می گیرد و زندگی مان نشان دهنده خرد، قدرت، برکت و عشق فراگیر که ویژگی های طبیعی سیمای «خویشتن متعال» هستند، خواهد بود.

مقاله “معرفی بدن ذهنی” را از دست ندهید.

استودیو یاما یوگا اولین استودیو تخصصی یوگا در شرق تهران دارای کادر مجربی از مربیان رسمی فدراسیون با مدارک مربیگری به صورت تخصصی در سبک های مختلف یوگا (آشتانگا، وینیاسافلو، هاتایوگا، یوگا تراپی، آیینگر یوگا و …) به برگزاری ورکشاپ های آموزشی یوگا می پردازد و برای دوره های حضوری و آنلاین یوگا در سه سطح یوگا مبتدی، یوگا متوسط و یوگا پیشرفته پرتوجو می پذیرد. برای اطلاعات بیشتر با استودیو یاما یوگا تماس بگیرید.

 

 

شادی نوروزیمشاهده نوشته ها

مدیر و موسس استودیو یاما یوگا سابقه ۱۲ سال مربیگری در رشته های مختلف و ۷ سال تمرین و تدریس در یوگا ! پس از شروع یوگا تمامی رشته ها را کنار گذاشتم.در سبکهای آشتانگا، هاتایوگا و وینیاسا فلو در حال تمرین و تدریس هستم

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *